Course

Current Status
Not Enrolled
Price
Paid
Get Started

Digital ABC, розроблений програмою «Women in News» («Жінки у новинах») Всесвітньої асоціації видавців новин (WAN-IFRA) – це практичний навчальний онлайн-курс, присвячений впровадженню цифрової стратегії на практиці. Він складається з чотирьох модулів (A, B, C і D) і загалом містить близько 30 занять. Модуль А охоплює основи цифрових технологій, модуль В – цифрову компетентність і стратегію, модуль С – управління змінами, а модуль D – контент-стратегію.

Модуль А був адаптований і перекладений для медіаменеджерів, які працюють в Україні. Спочатку він був розроблений Програмою «Women in News» WAN-IFRA за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) для підтримки медіа в країнах з перехідною економікою та на ринках, що розвиваються. ABC Digital в Україні проводиться за фінансової підтримки проєкту EU4IM та лідера консорціуму DT Global, де WAN-IFRA є учасником.

Він актуальний для всіх медіаменеджерів, які прагнуть підвищити свою цифрову грамотність і впровадити ноу-хау, щоб сприяти розвитку і адаптуватися до післявоєнного медіаринку, а також до незліченних викликів і можливостей, які з ним пов’язані.

Цифрова журналістика є частиною нашої реальності, і для того, щоб вижити в довгостроковій перспективі, всі працівники медіа повинні розуміти цифрову стратегію й бути готовими до змін у своїх організаціях. Глобальна пандемія 2020 року та її наслідки зробили цю потребу нагальнішою. Незаконне вторгнення в Україну зруйнувало медіа-ринок та всі бізнес-моделі, які були успішними до 24 лютого. Курс «ABC Digital» – це шанс для українських місцевих медіа відновити свої бізнес-моделі, підготуватися до активного розвитку в післявоєнний період.

WAN-IFRA створила цей курс, щоб допомогти медіа-організаціям заповнити прогалину в знаннях, яка існує в їхніх командах. Він розглядає колосальний вплив цифрової дистрибуції на традиційну журналістику, і, що особливо важливо, те, як трансформувати це в практичні, конкретні дії, які допоможуть зорієнтуватися в переході від друкованого до цифрового формату.

Курс побудований таким чином, щоб ви читали його переважно самостійно, а також брали участь у групових дискусіях і зустрічах. Зверніть увагу на концепції та питання для обговорення або роздумів на початку кожного заняття, щоб мати уявлення про те, що ми шукатимемо. Цей курс впроваджується в Україні Асоціацією незалежних регіональних видавців України та WAN-IFRA.

Локалізація та переклад цього курсу були розроблені за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за його зміст несе автор – WAN-IFRA, а за переклад – DT Global, лідер консорціуму EU4IM, і він не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

×